W Polsce jest ok. 8 milionów ludzi, którzy zmagają się z zaburzeniami psychicznymi.

Zaledwie 3 miliony z nich szuka pomocy u specjalistów, w wyniku czego pozostałe 5 milionów mierzy się ze swoimi problemami w samotności.1 Chcielibyśmy to zmienić.

Hedepy ugruntowała swoją pozycję w Czechach, gdzie pomaga tysiącom klientów

Może czujesz, że nie wiesz tak naprawdę, jaka jest różnica między psychologiem, terapeutą, a psychiatrą. Może w środku cierpisz i nie wiesz, z kim porozmawiać. A może myślisz, że terapia nie jest dla ciebie i że jest to opcja ostatniej szansy. W Hedepy wierzymy, że w XXI wieku psychoterapia może być sposobem na lepsze samopoczucie. Nie musisz borykać się z tym problemem sam, gdziekolwiek jesteś.

Z wykorzystaniem technologii, ułatwiamy drogę do psychoterapii. 

Umożliwiamy, aby psychoterapia była:

V4_hedepy-natalie-2-w_montaz
Nasz zespół

Łączymy ekspertów w dziedzinie terapii z ekspertami technologii,

abyśmy mogli stworzyć psychoterapię na miarę XXI wieku.

Mgr. Lukáš Krčil

CEO

Przez ostatnie lata obracam się w świecie biznesu i marketingu. Często widzę wokół siebie ludzi, którzy są smutni i cierpią, ale nie wiedzą do kogo się zwrócić. Dlatego postanowiliśmy stworzyć Hedepy – platformę, która ułatwi Ci drogę do psychoterapii, gdziekolwiek jesteś. Chcesz do nas dołączyć lub masz podobny cel? Skontaktuj się z nami.

lukas.krcil@hedepy.cz

Mgr. Žaneta Krčilová

Menadżer ds. komunikacji

Moim zadaniem jest dbanie o to, aby terapeutom podobało się w Hedepy, aby czuli się tam dobrze i komfortowo. Studiowałam psychologię i od ponad 10 lat interesuję się tematami z nią związanymi. Moim marzeniem od dzieciństwa było pomaganie ludziom i czuję, że w Hedepy właśnie to robimy. Skontaktuj się ze mną, jeśli będziesz potrzebował rekomendacji terapeuty, a jeśli jesteś terapeutą, który chce do nas dołączyć, odezwij się do mnie od razu.

zaneta.krcilova@hedepy.pl

Lic. Martin Zdražil

Marketing director

W Hedepy skupiam się przede wszystkim na komunikacji. Krótko mówiąc, staram się dać ludziom do zrozumienia, że oferujemy użyteczną usługę, która może im pomóc uciec od kłopotów. Zaczynałem w marketingu 10 lat temu, byłem gotowy do działania, ale szybko się załamałem i spłonąłem. Lubię Hedepy, bo może pomóc ludziom w takich sytuacjach jak moja.

Roman Zámečník

Product manager

Moją główną misją jest sprawienie, aby Hedepy było wygodne w użyciu dla każdego. Wiem, że zawsze jest coś, co trzeba poprawić i z niecierpliwością czekam na wszystkie aktualizacje, które przygotowujemy. Ale już teraz cieszę się, gdy widzę ludzi, którzy nie muszą czekać tygodniami na spotkanie z terapeutą, lub którzy dzięki Hedepy zdecydowali się spróbować psychoterapii. Z przyjemnością przyjmę Wasze uwagi lub pomysły, jak uczynić Hedepy jeszcze lepszym miejscem.

roman.zamecnik@hedepy.cz

Hedepy jest tworzone przez zespół ekspertów w zakresie psychologii i psychoterapii,

którzy pomagają nam pracować w oparciu o potwierdzone badaniami dane.

Hedepy s. r. o.

ulica V Tišině 474/3, Dejvice
16O 00 Praga
Czech republic

pomoc@hedepy.pl


IČ: 09206281
DIČ: CZ09206281

Nasza firma jest zarejestrowana w Sądzie Miejskim w Pradze, sekcja C, akta 332559 / MSPH.